Bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu w systemach rekuperacji oraz odpowiadając na potrzeby klientów jako firma ASK Energooszczędne Instalacje stworzyliśmy markę taniereku.pl. Bogate doświadczenie zdobyte na tysiącach instalacji pozwoliło nam zoptymalizować koszty dostosowując je do możliwości portfela, przy zachowaniu możliwie wysokiej jakości rozwiązań.

Instalacje realizujemy tylko i wyłącznie przy użyciu materiałów renomowanych producentów , bazując w większości na dwuwarstwowych rurach polskiego producenta inGremio. Przewody wentylacyjne z tworzywa są antybakteryjne, antygrzybiczne oraz antystatyczne, spełniające wszelkie normy sanitarne dla domów jednorodzinnych. Szeroki zakres średnic rur pozwala zaprojektować instalację w każdym projekcie domu, bez względu na ilość miejsca w przestrzeni technicznej.

Naszym klientom dajemy do wyboru dwa rodzaje rekuperatorów. Pierwszy to holenderski MaxComfort z wymiennikiem krzyżowo-przeciwprądowym, który na rynku holenderskim należy do ścisłej czołówki topowych producentów rekuperatorów. Drugi to litewski Komfovent z wymiennikiem obrotowym, dzięki któremu następuję odzysk wilgoci z powietrza wyciąganego z domu. Więcej szczegółów o urządzeniach i instalacji można znaleźć w spersonalizowanej ofercie oraz u naszych doradców.

Poszukaliśmy oszczędności tam, gdzie wpływ na prawidłową pracę instalacji jest znikomy i nieodczuwalny. Nadal na pierwszym miejscu stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów.

Oferujemy:

  • ciche i bezawaryjne rekuperatory,

  • wysokiej jakości materiały w rozsądnej cenie,
  • projekty, szkice oraz konsultacje,
  • solidność i terminowość wykonywanych usług,
  • doświadczone, precyzyjne i czyste ekipy instalatorów.

Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam osiągnąć oszczędności, które nie wpływają na działanie systemów i zapewniają prawidłową prace.
Osiągnęliśmy to między innymi dzięki ograniczeniu wydatków marketingowych oraz rezygnacji z zaawansowanych wariantów sterowania.

Oferta TanieReku.pl jest skierowana do inwestorów będących na etapie budowy domów które nie przekraczają 200 m2 powierzchni użytkowej.

Jeśli Twój dom przekracza podany metraż, wymagasz zaawansowanych opcji sterowania lub jest zamieszkały to zapraszamy do:

ASK Energooszczędne Instalacje

gdzie tego typu ograniczenia nie występują.

Zapraszamy do kontaktu

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami

Kontakt