Już od ponad 20 lat montujemy systemy rekuperacji w Nowy Sącz i okolicach. 

Jesteśmy firmą od lat specjalizującą się w projektowaniu, dystrybucji oraz montażu profesjonalnych systemów rekuperacji dla domów jednorodzinnych oraz obiektów biurowych i przemysłowych. Współpracujemy z renomowanymi producentami, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości urządzenia rekuperacyjne, charakteryzujące się wysoką efektywnością i niezawodnością. Nasza wykwalifikowana ekipa monterska zadba o prawidłowe zainstalowanie systemu rekuperacji, a także zapewni wsparcie w zakresie konserwacji i ewentualnych napraw. Oferujemy dwa rodzaje rekuperatorów: holenderski MaxComfort z wymiennikiem krzyżowo-przeciwprądowym oraz litewski Komfovent z wymiennikiem obrotowym, dzięki któremu następuję odzysk wilgoci z powietrza wyciąganego z domu.

Rewolucyjne systemy rekuperacji – Nowoczesność, oszczędność, ekologia!

Potrzebujesz oferty na system rekuperacji w Twoim domu lub firmie? Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy bezpłatną wycenę. 

Zapraszamy do kontaktu

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami

Kontakt

 

Rekuperatory Nowy Sącz – ekonomicznie i zdrowo

Wielu mieszkańców Nowego Sącza i okolic przekonało się, że rekuperacja to znakomity sposób na zminimalizowanie kosztów związanych z ogrzewaniem domu. Stosowane przez nas systemy pozwalają na obniżenie rachunków za ogrzewanie nawet o kilkadziesiąt procent. Inwestując w system rekuperacji, stawiasz na oszczędność i zdrowie Twojej rodziny. Rekuperacja to innowacyjny sposób na wentylację, który zapewnia stałą wymianę powietrza, a jednocześnie pozwala na odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego. Dzięki temu Twój dom zyskuje świeże, krystalicznie czyste powietrze, a Ty ograniczasz straty energii cieplnej, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, które umożliwiają precyzyjne sterowanie i regulację pracy rekuperatora. Dzięki temu możesz dostosować parametry pracy systemu do swoich indywidualnych potrzeb, a nawet zintegrować system z inteligentnym zarządzaniem domem. 

Stosowane w naszych systemach rekuperacji filtry skutecznie eliminują z powietrza wszelkie zanieczyszczenia, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się komfortem i zdrowiem, nawet w dniach, gdy na zewnątrz dokucza uciążliwy smog. W kontekście zdrowia domowników, warto wspomnieć również o prawidłowym dotlenieniu podczas odpoczynku nocnego. Rekuperacja jako wentylacja mechaniczna zapewnia stały dopływ świeżego, natlenionego powietrza 24h/dobę. Dzięki temu, domownicy mogą budzić się każdego dnia wypoczęci i pełni energii. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów, którzy z przyjemnością doradzą Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu.     Opcjonalnie: dodaj załącznik lub podaj nazwę projektu